Pošalji prijatelju

Građevinski projektant - projektant konstrukcija (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • TUDOR PROJEKT d.o.o.
  • Adresa: Ulica Antuna Gustava Matoša 59, 21000 Split

Društvo Tudor Projekt d.o.o. za građevinarstvo i usluge, Matoševa 59 Split, u periodu od 20 godina pouzdan je i profesionalan partner u poslovima projektiranja, nadzora, ishođenja potrebne dokumentacije za gradnju i uporabu građevina, te općenito tehničke podrške u razvoju projekata svih razina za privatne i javne naručitelje.

Zbog rasta poslova i novih prilika na tržištu cijele Hrvatske, u potrazi smo za inženjerskim stručnim kadrovima.

Opis posla

- sudjelovanje u izradi projekata konstrukcije svih razina za građevine iz portfolia poduzeća
- samostalna izrada izračuna za jednostavnije konstrukcije
- sudjelovanje u kompletiranju projektne dokumentacije i ostale tehničke dokumentacije
- komunikacija sa suradnicima i poslovnim kolegama u okviru svojih zadataka
- izrada glavnih i izvedbenih projekata za građevine (većinom visokogradnja)
- i ostali poslovi u skladu sa naravi i vrstom posla po nalogu poslodavca

Uvjeti

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke (građevinarstvo)

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Hrvatski (razina govora - materinji jezik, razina pisma - materinji jezik), Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD, Scia Engineer, ArmCAD, AutoCAD 2D

Što nudimo

Nudimo zapošljavanje na određeno vrijeme (6 mjeseci), uz probni rok od 3 mjeseca, te mogućnost zapošljavanja na neodređeno radno vrijeme.

Nudimo rad, razvoj i učenje u ugodnoj poslovnoj sredini malog poduzeća, sa prilikom sudjelovanja u raznovrsnim projektima, uz mentoriranje od strane i mlađih i starijih inženjera.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).