Pošalji prijatelju

Radnik u proizvodnji - pilar / kantirac (m/ž)

Zagreb, Kukuljanovo, Donja Zelina

Rok prijave:

  • IVERPAN, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, usluge i zastupanje
  • Adresa: Zagrebačka 23, Goričica, 10382 Donja Zelina
  • Web: http://www.iverpan.hr

Opis posla

- pripremanje, preuzimanje i dovršavanje radnih naloga sukladno terminskom planu
- kontrola robe (kvalitativna i količinska)
- održavanje strojeva i radne okoline

Uvjeti

- iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima (prednost)
- dobro poznavanje rada na računalu
- lojalnost, etičnost, dosljednost

Stručna sprema:

Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Što nudimo

- redovita i stimulativna primanja
- stalne edukacije i usavršavanja
- podršku ostalih timova i rukovodstva
- rad u ugodnom i stimulativnom okruženju

Pridružite nam se i postanite dio naše priče o uspjehu!

Želite biti dio nečeg velikog i jedinstvenog? Imamo sjajnu vijest! Tražimo entuzijastične i motivirane pojedince koji će se pridružiti našem timu i zajedno s nama graditi uspješnu budućnost. Uzmite kontrolu nad vašom karijerom i postanite naš novi djelatnik.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).