Pošalji prijatelju

Građevinski tehničar / inženjer građevine (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

- organizacija gradilišta
- izrada dokumentacije
- koordinacija na gradilištu, te koordinacija s drugim izvođačima i tvrtkama
- izrada kalkulacija
- prikupljanje ponuda dobavljača
- briga o pravovremenoj narudžbi materijala i opreme za radove na gradilištu

Uvjeti

- samostalnost u radu
- dobre komunikacijske vještine
- 3 ili više godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- rad na računalu (MS Office, Outlook, AutoCAD)

Stručna sprema:

Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

3-5

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Outlook, AutoCAD, MS Office

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).