Pošalji prijatelju

Inženjer građevinarstva za izradu troškovnika (m/ž)

Zagreb (Trnjanska cesta)

Rok prijave:

Opis posla

Izrada troškovnika za objekte visokogradnje - stambeno-poslovni objekti, objekti turističke namjene.

Rad u uredu, po potrebi obilazak terena.

Planirani prijelaz na BIM okruženje tijekom 2024. godine.

Uvjeti

Potrebno obrazovanje, znanje i vještine:
- poznavanje rada na računalu; AutoCAD, MS Office i ostalih tehničkih aplikacija potrebnih za realizaciju spomenutih projekata
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
- visoki stupanj sistematičnosti, organiziranosti i osobne efikasnosti
- razvijene kompetencije komunikacije, pregovaranja, vođenja projekata

Napomena: Molimo da se na oglas jave samo osobe koje imaju minimalno 5 godina iskustva i reference u traženom području.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 712 1386

Potrebne godine iskustva:

5

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

AutoCAD, MS Office

Što nudimo

Rad u dinamičnom i kreativnom okruženju.

Osigurani dobri financijski prihodi, te stalni profesionalni i financijski napredak.

Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme s probnim rokom u trajanju od tri mjeseca.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).