Pošalji prijatelju

Bravar / Strojobravar / Zavarivač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka radi od 1992., izrada dijelova za strojeve i sklopove u procesnoj i prehrambenoj industriji, usluga obrade lima, lasersko rezanje i CNC savijanje.

Opis posla

- izrada dijelova iz lima i cijevi
- zavarivanje TIG, MIG/MAG i REL
- obrada inoxa, čel., AL i poc. limova
- rade se manje serije i prototipovi

Uvjeti

Traži se samostalni djelatnik s par godina iskustva i osnovnim predznanjem. Ukoliko neku od tehnika zavarivanja nije radio to nije problem, ako postoji volja za usavršavanjem.

Stručna sprema:

Kvalificirani

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- radionički rad od 7 do 15 h, 40 h tjedno
- plaća prema dogovoru

Bravarska radionica u sklopu firme je dobro opremljena sa odličnim uvjetima za rad i u njoj radi svega dva majstora. Rade se finiji bravarski proizvodi manjih gabarita. Ne radimo tešku bravariju ni terenski rad.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).