Pošalji prijatelju

Dostavljač (m/ž)

Bol

Rok prijave:

  • ENIGMA PROMET j.d.o.o. za trgovinu i usluge

Opis posla

Objekt se nalazi na samoj plaži Zlatni rat, radno vrijeme je od 10 do 18h.

Uvjeti

- od kandidata tražimo da su odgovorni i pouzdani

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-2

Što nudimo

- smještaj i topli obrok su osigurani
- rad od 20.05. do 20.10.
- sve ostale detalje vezano za smještaj i posao će se dobiti direktno od poslodavca

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Ostale informacije

Na ovaj oglas se možete prijaviti telefonski.
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).