Pošalji prijatelju

Radnik na održavanju (m/ž)

Rugvica

Rok prijave:

Vertiv Croatia d.o.o. dizajnira i proizvodi modularne data centre i specijalizirane klima komore za njihovo hlađenje. Kao globalni lider, Vertiv Croatia projektira, proizvodi i servisira infrastrukturne tehnologije za IT mreže.

Opis posla

Tražimo osobe koje bi se pridružile našem timu sa svrhom obavljanja poslova održavanja svih strojeva, alata i opreme u našem proizvodnom pogonu u Rugvici.

Opis posla:
- zaduženje za održavanje svih strojeva, alata, opreme (Total Productive Maintenance)
- vođenje evidencije check lista na TPM Tier ploči
- izrada check listi za sve strojeve, alate i opremu kojoj je potrebno održavanje
- odrađivanje dnevnih, tjednih, mjesečnih pregleda alata, strojeva, opreme
- održavanje treninga radnicima za dnevne, tjedne i mjesečne preglede
- u slučaju kvara alata, strojeva ili opreme organizirati servis
- arhiviranje kopija garancija i računa alata
- arhiviranje servisnih knjiga
- ažuriranje popisa svih alata i spremanje na mrežu
- ažuriranje atesta alata te pravovremeno slanje alata na atestiranje
- čuvanje ključeva, izrada kopija
- hitne dostave ili dobave
- odrađivanje zaduženja tehničkog radnika prilikom njegovog odsustva
- rad na visini
- rad sa platformama
- rad sa viličarima
- rad za računalom - Outlook, Excell, Acess, Word
- rad u Oracle-u
- domarski popravci i montaže (vrata, prozori, rasvjeta, namještaj, wc, aparati itd.)
- pridržavanje pravila zaštite na radu
- sudjelovanje u Kaizen/kontinuiranom poboljšanju
- ostali poslovi dodijeljeni od nadređenog

Uvjeti

- 1-3 godine iskustva u relevantnom području rada
- srednjoškolsko obrazovanje
- rad s različitim ručnim alatima
- poznavanje rada za računalom Outlook, Excel, Access, Word
- prednost poznavanje rada u Oracle-u
- predanost detaljima, organiziranost, timski rad, spremnost na učenje i obrazovanje

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, MS Access, MS Office

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
- naknada troškova javnog prijevoza
- UNIQA dopunsko zdravstveno osiguranje
- isplata prigodnih nagrada (uskrsnica, božićnica, nagrada za rad i nagrada za djecu)
- besplatan godišnji sistematski pregled
- mogućnost izrade Multisport kartice
- dostava voća svaki ponedjeljak
- naknada za preporuke
- opremljena kuhinja s aparatom za kavu/čaj

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).