Pošalji prijatelju

Monter (m/ž)

Rugvica

Rok prijave:

Vertiv Croatia d.o.o. dizajnira i proizvodi modularne data centre i specijalizirane klima komore za njihovo hlađenje. Kao globalni lider, Vertiv Croatia projektira, proizvodi i servisira infrastrukturne tehnologije za IT mreže.

Opis posla

Radi širenja poslovanja tražimo osobe koje bi se pridružile našem timu sa svrhom obavljanja poslova montaže mehaničkih dijelova na projektima modularnih podatkovnih centara u našem proizvodnom pogonu u Rugvici.

Ključne odgovornosti:
- rad na mehaničkoj instalaciji proizvoda/jedinica i montaži opreme
- proučavanje i primjena danih dokumentacija, radnih naloga i uputa za rad
- korištenje materijala, tehničke dokumentacije i alata potrebnih za određenu montažu/instalaciju
- praćenje sigurnosnih propisa unutar postrojenja
- prijavljivanje svih pronađenih nesukladnosti (materijali, procesi, dokumentacija)
- podrška drugim aktivnostima na proizvodnoj liniji - testiranje, pakiranje i utovar
- surađivanje s drugim članovima tima i sudjelovanje u inicijativama/projektima/sastancima, poboljšanja na proizvodnoj liniji/unutar tvornice
- montaža i demontaža čeličnih konstrukcija
- silikoniranje, popravak boje
- utovar i istovar modula
- pakiranje materijala i priprema za transport
- odgovornost za mehaničku montažu/instalaciju jedinice i za instalaciju opreme unutar jedinica
- odgovornost prema izvršavanju zadanih dnevnih aktivnosti i poštivanje sigurnosnih propisa
- odgovornost za kvalitetu svakodnevnih zadataka

Uvjeti

- 1-3 godine iskustva u relevantnom području rada
- srednjoškolsko obrazovanje za strojarske radove
- rad s različitim ručnim alatima/strojevima
- tehničko znanje - crteži, materijali, strojna obrada, načini montaže
- timski rad, orijentiranost na detalje, fleksibilnost
- spremnost na povremeni rad u smjenama

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Što nudimo

- mjesečni bonus na temelju radnih rezultata
- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
- interne i vanjske edukacije
- naknada troškova javnog prijevoza
- UNIQA dopunsko zdravstveno osiguranje
- isplata prigodnih nagrada (uskrsnica, božićnica, nagrada za rad i nagrada za djecu)
- besplatan godišnji sistematski pregled
- mogućnost izrade Multisport kartice
- dostava voća svaki ponedjeljak
- naknada za preporuke
- opremljena kuhinja s aparatom za kavu/čaj
- naknada za rođenje djeteta u maksimalnom neoporezivom iznosu
- naknada za smrt članova uže obitelji u maksimalnom neoporezivom iznosu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).