Pošalji prijatelju

Senior Advanced Manufacturing Engineer (m/f)

Rugvica

Rok prijave:

Who are we?
At Vertiv, we build products that keep critical technologies running 24/7. We are proud we were the first to protect mainframes with precision cooling systems. We were the first to introduce an integrated enclosure system to distributed networks. We help some of the largest names in the industry bring new capacity online faster and at a lower cost when search and social media increased demand for storage and computing. Our portfolio spans power, thermal and infrastructure management products, software and solutions, and is complemented by a network of nearly 250 service centers worldwide.

Opis posla

- priprema proizvodnje za nove proizvode u pogonu
- voditelj inicijative za poboljšanje
- usklađivanje na projektima diljem vertiva
- rad u skladu s EHS i LEAN konceptom
- proizvodni i tehnološki inputi za razvojne procese
- prijenos informacija iz istraživanja i razvoja u proizvodnji, priprema uputa za proizvodnju
- ostali poslovi prema nadređenim
- podizanje teških tereta preko 45 lbs
- stalno/često stajanje
- često klečanje/puzanje/saginjanje
- često penjanje (stepenice, ljestve)
- česta vožnja (auto, kombi, kamion)

Uvjeti

- diploma inženjerstva strojarstva/elektrotehnike
- razumijevanje LEAN principa
- iskustvo u proizvodnim procesima
- iskusno poznavanje MS Officea i CAD softvera (Autocad, bilo koji 3D softver)
- izvanredno poznavanje engleskog jezika
- 1-3 godine iskustva

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vještine:

AutoCAD, MS Office

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
- interne edukacije
- naknada troškova javnog prijevoza
- UNIQA dopunsko zdravstveno osiguranje
- isplata prigodnih nagrada (uskrsnica, božićnica, nagrada za rad i nagrada za djecu)
- besplatan godišnji sistematski pregled
- mogućnost izrade Multisport kartice
- dostava voća svaki ponedjeljak
- naknada za preporuke
- opremljena kuhinja s aparatom za kavu/čaj
- naknada za rođenje djeteta u maksimalnom neoporezivom iznosu
- naknada za smrt članova uže obitelji u maksimalnom neoporezivom iznosu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).