Inženjer elektrotehnike u integraciji podatkovnih centara (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Vertiv je vodeći dobavljač infrastrukture na području IT I telekom industrije, a u Hrvatskoj djeluje pod imenom Vertiv Croatia od 2017. godine i ima preko 500 zaposlenika. U Hrvatskoj je ujedno i prodajno servisni centar za CEE regiju, proizvodni centar za EMEA regiju te Vertiv svjetski centar na polju dizajniranja podatkovnih centara. Proizvodni pogon u Rugvici za integrirana modularna rješenja opremljen je s najnovijim tehnologijama, proizvodnim procesima, alatima i laboratorijima za testiranje te može pružiti široki spektar prefabriciranih modularnih rješenja.

Zahvaljujući ekspertizi, inovacijama i kreativnosti domaćih stručnjaka, kompanija Vertiv Croatia bilježi brz napredak i razvoj. Vertiv rješava najvažnije izazove s kojima se suočavaju današnji podatkovni centri, komunikacijske mreže i komercijalni i industrijski objekti, s ponudom rješenja i usluga za napajanje, hlađenje i IT infrastrukturu koja se proteže od clouda rješenja do edgea, tzv. ruba mreže, čim bliže krajnjim korisnicima. Svojim korisnicima isporučuje hardver, softver, analitiku i ostale usluge, kako bi omogućio da korisničke aplikacije neprekidno rade, optimalno posluju i rastu s njihovim poslovnim potrebama. Sa sjedištem u Columbusu (Ohio, SAD) Vertiv globalno zapošljava oko 24,000 ljudi i posluje u više od 130 zemalja.

Opis posla

Radi širenja poslovanja tražimo Inženjera elektrotehnike (m/ž) da se pridruži našem Deployment odjelu u integraciji podatkovnih centara.

Ova pozicija je odgovorna za prilagođena rješenja za dva glavna poslovna sektora: podatkovne centre i telekomunikacije.

Ključne odgovornosti:
- projektiranje i razvoj modularnih zgrada za prilagođena rješenja u skladu s najvišim standardima i zahtjevima
- projektiranje elektro radova na projektima (električni, protupožarni i kontrolni sustavi)
- integracija s drugim disciplinama; arhitektonski, konstrukcijski, mehanički. usredotočuje se na opći dizajn, koncepte, izračun itd.

Opis posla:
- suradnja s projektantskim timom u izradi kompleta konstrukcijske dokumentacije
- izrada proizvodne dokumentacije
- inženjerski nadzor i podrška pri opremanju modula u tvornici
- uključenost tijekom faze dizajna kroz pregled sadržaja i konstruktivnosti, odgovornost za davanje povratnih informacija (komentara) dizajnerskom timu
- suradnja s operativnim timom tvrtke (upravljanje projektom, nabava/nabava, kontrola kvalitete, proizvodnja, tim za testiranje i izgradnja) u definiranju strategije implementacije projekta i izvođenju projekta
- integracija tvorničkih energetskih sustava, rješavanje problema itd.
- suradnja s dizajnerskim timom u odabiru LL opreme (distribucija, UPS, baterije)
- izrada troškovnika za izvođenje radova (tvornica Rugvica)
- inženjerska podrška servisnom timu i podizvođačima
- upravljanje administrativnim građevinskim aktivnostima koje uključuju: As Built dokumentacija, FAT procedure (L3), Priručnici za instalaciju, Pomaganje sa stavkama Punch popisa
- komunikacija s drugim vertiv inženjerskim stručnjacima u svrhu implementacije najboljih rješenja
- suradnja s lokalnom službom kako bi se korisno poboljšala provedba projekta
- određivanje opisa materijala i usluga potrebnih za izvođenje projekta
- koordinacija s dobavljačima materijala i usluga tijekom izvođenja projekta
- podrška kupcu nakon isporuke

Uvjeti

- prvostupnik ili magistar elektrotehnike
- potrebno radno iskustvo: 1+ godina na sličnim pozicijama
- dostupnost za povremena terenska putovanja u inozemstvo (cca 10%)
- aktivni korisnik Windowsa, MS Officea uklj. Excel (A), Word (A), PowerPoint (A), AutoCAD
- potrebne stručne vještine modeliranja, poželjno: Revit, Inventor, Solidworks
- samostalni korisnik (razina B2) engleskog jezika
- analitičnost, organizacijske vještine, pedantnost, uspostavljanje učinkovitog timskog rada
- učinkovito komuniciranje, sposobnost rješavanja problema i donošenja odluka, etičnost i integritet

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Danski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

AutoCAD, MS Office, MS Windows

Što nudimo

- interne i vanjske edukacije
- naknada troškova javnog prijevoza
- UNIQA dopunsko zdravstveno osiguranje
- isplata prigodnih nagrada (uskrsnica, božićnica, nagrada za rad i nagrada za djecu)
- besplatan godišnji sistematski pregled
- mogućnost izrade Multisport kartice
- dostava voća svaki ponedjeljak
- naknada za preporuke
- naknada za rođenje djeteta u maksimalnom neoporezivom iznosu
- naknada za smrt članova uže obitelji u maksimalnom neoporezivom iznosu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).