Pošalji prijatelju

Računovođa za robno-materijalno knjigovodstvo (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Petrinja Chicken Company d.o.o.
  • Adresa: 1/2 Sajmište, 44250 Petrinja

Postani dio najveće privatne investicije u Hrvatskoj – Petrinja Chicken Company d.o.o.! Projekt koji će postaviti standarde ne samo u održivoj proizvodnji, već i unaprijediti ekonomski razvoj lokalne zajednice. Naši zaposlenici su naša najveća snaga i mi vjerujemo da je njihovo zadovoljstvo ključ našeg uspjeha. Budimo zajedno vođe promjene prema održivijem sutra!

Opis posla

- knjiženje kretanja zaliha uključujući kupovinu i evidentiranje stanja na skladištu tvrtke, prijenos zaliha između odgovornih osoba i podizvođača te otpis zaliha
- uključivanje troškova usluga i zaliha u vrijednost dugotrajne imovine: kapitalizacija troškova građevinskih objekata tvrtke
- obrada ulaznih računa i provjera njihove točnosti, te usklađivanje računa s dobavljačima
- knjiženje financijskih transakcija na odgovarajuća konta u glavnoj knjizi
- vođenje preciznih evidencija o imovini Društva
- identifikacija, klasificiranje, unos podataka i praćenje imovine kao što su zgrade, oprema, vozila, zalihe i ostala sredstva
- provođenje inventure i provjere stanja imovine Društva, usporedba s evidencijama te rješavanje razlika ili nepravilnosti
- ostali poslovi prema uputama Voditelja Odjela računovodstva u okviru radnog mjesta

Uvjeti

- VŠS ili VSS ekonomskog usmjerenja
- minimalno 3 godine iskustva rada u računovodstvu u građevinskom sektoru, prehrambenoj industriji ili u trgovini građevinskim materijalima
- znanje procesa obrade ulaznih računa i provjera njihove točnosti, te usklađivanje računa s dobavljačima
- iskustvo knjiženja financijskih transakcija na odgovarajuća konta
- iskustvo vođenja evidencije o imovini Društva te svih popratnih zadataka vezanih uz imovinu
- knjiženje prometa robe i materijalnih dobara

Poželjno
- iskustvo rada u ERP sustavima
- pedantnost i točnost
- fleksibilnost
- želja za učenjem i unapređenjem vještina
- prednost znanje ruskog jezika (nije obavezno)

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Ruski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok
- stimulativan financijski paket
- mogućnost za daljnji razvoj u pozitivnom i dinamičnom okruženju
- rad na velikom i zanimljivom projektu

Zainteresirani ste? Dostavite nam životopis putem linka za prijavu do 12.05.2024. i pružite nam priliku da vas upoznamo.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).