Pošalji prijatelju

Električar / elektrotehničar / elektroinstalater (m/ž)

Slavonski Brod

Rok prijave:

  • KEMP Automation d.o.o. za usluge

KEMP Automation d.o.o. potražuje više radnika zbog povećanog opsega posla.Tvrtka se bavi instalacijama i montažom industrijskih postrojenja na području cijele EU.

Opis posla

- ožičavanje elektro ormara
- kabliranje jake i slabe struje na strojevima i postrojenjima
- kabliranje komunikacijskih vodova (Profinet, Profibus,…)

Uvjeti

- obrazovanje prikladno radnom mjestu
- poznavanje njemačkog ili engleskog jezika
- rad na terenu

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- stalni radni odnos nakon probnog rada
- početna neto satnica sa dnevnicama na terenu 15€
- osiguran prijevoz i samački smještaj na terenu
- božićnica, regres

Na terenu osiguran prijevoz i smještaj.

Radnici se zapošljavaju kao izaslani radnici.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).