Pošalji prijatelju

PLC programer (m/ž)

Slavonski Brod

Rok prijave:

  • KEMP Automation d.o.o. za usluge

KEMP Automation d.o.o. potražuje više radnika zbog povećanog opsega posla. Tvrtka se bavi instalacijama i montažom industrijskih postrojenja na području cijele EU.

Opis posla

- razvoj softvera za različite upravljačke sustave (PLC)
- izrada vizualizacija za rad (HMI)
- puštanje u rad pogona u zemlji i inozemstvu
- analiza pogrešaka i razvoj rješenja
- podrška pri proizvodnji
- izrada dokumentacije

Uvjeti

- obrazovanje prikladno radnom mjestu
- iskustvo sa programiranjem različitih upravljačkih sustava (Siemens, Allen-Bradley, Rockwell)
- odlično poznavanje njemačkog ili engleskog jezika
- rad na terenu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

- početna neto satnica sa dnevnicama na terenu 19€
- stalni radni odnos nakon probnog rada od 90 dana
- osiguran prijevoz i samački smještaj na terenu
- božićnica, regres, terenski dodaci

Radnici se zapošljavaju kao izaslani radnici.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Brodsko-posavska

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).