Komercijalist u veleprodaji elektro materijala i rasvjete (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka je osnovana 1994. godine sa sjedištem u Zagrebu. Djelatnost tvrtke je veleprodaja elektromaterijala i rasvjete te izvođenje elektroinstalacijskih radova.

Opis posla

- svakodnevna komunikacija s kupcima i dobavljačima
- izrada ponuda, narudžbi i računa
- rad u timu
- isporuka robe kupcima
- izdavanje robe djelatnicima firme za pojedina gradilišta te vođenje potrebne dokumentacije
- vođenje brige o izloženosti i prezentaciji proizvoda u prodajnom prostoru

Uvjeti

- traži se društvena i komunikativna osoba koja je samostalna u radu i želi raditi, spremna je na učenje i stjecanje novih znanja
- prednost imaju kandidati elektro struke i koji su već radili sa asortimanom elektro materijala
- obavezno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
- iskustvo u vožnji Caddy-a te kombija
- poznavanje Excela i Worda

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

- odlične uvjete rada u ugodnoj radnoj atmosferi
- uvođenje u posao i stručnu podršku
- redovita primanja i stimulativno nagrađivanje prema ostvarenim rezultatima
- naknadu troška prijevoza, sufinanciranje prehrane
- prigodne isplate i novčane potpore
- stalno zaposlenje s mogućnosti napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).