Pošalji prijatelju

Elektroinstalater (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • ZAŠTITA JUKIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za tehničku i tjelesnu zaštitu osoba i imovine

Opis posla

Samostalno izvođenje elektroinstalacijskih radova.

Uvjeti

- najmanje 1 godina iskustva na poslovima izvođenja elektroinstalacijskih radova ili sličnim poslovima
- osnovno poznavanje rada na računalu
- spremnost na stalno učenje i usavršavanje
- vozačka dozvola (B kategorija)

Prednost: poznavanje njemačkog jezika.

Poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s hrvatskim ili EU državljanstvom.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili osobnim dolaskom.

Kontakt podaci

Adresa:

Koprivnička 121, Kunovec Breg, 48000 Koprivnica

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- smještaj je osiguran u kući/stanu dovoljnog kapaciteta za sve naše djelatnike
- prijevoz osiguran iz Koprivnice do Njemačke službenim vozilima
- prijevoz u Njemačkoj također osiguran službenim vozilima
- u Njemačkoj imamo naše predstavnike i voditelje radova koji će dočekati buduće radnike
- radnici će raditi kao izaslani radnici
- odlazak kući jednom mjesečno
- stimulativna primanja
- profesionalno radno okruženje
- mogućnosti usavršavanja na izazovnim projektima
- korištenje službenog vozila

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).