Pošalji prijatelju

Skladištar u rashladnoj komori na -18°C (ž/m)

Rijeka, Zagreb, Zadar

Rok prijave:

PAN-PEK d.o.o. je vodeća tvrtka u proizvodnji pekarskih i slastičarskih proizvoda.

Rezultat je to višegodišnjeg iskustva, ustrajnosti na kvaliteti proizvoda i umijeća naših stručnjaka.

Uz preko 60 vlastitih maloprodajnih prodavaonica dnevno opskrbljujemo i dvjestotinjak srednjih i manjih trgovačkih poduzeća, kao i sve važnije hipermarkete.

Zbog razvoja poslovanja u stalnoj smo potrebi za novim zaposlenicima.

Ako želite raditi u dinamičnoj sredini orijentiranoj na stalni razvoj i zadovoljstvo kupaca pridružite nam se.

Mjesto rada: Rijeka, Zagreb, Zadar

Opis posla:

  • zaprimanje paleta sa smrznutim pekarskim proizvodima
  • slaganje paleta te organizacija prostora u skladištu
  • pripremanje smrznutih proizvoda za isporuku i izdavanje istih
  • odgovornost za ispravnost zapakirane palete te kontrola mogućih oštećenja
  • utovar paleta u dostavna vozila

Uvjeti:

  • uvjerenje za upravljanje viličarom
  • vozačka dozvola B kategorije
  • dobro psiho-fizičko stanje zbog ishođenja liječničkog uvjerenja

Što nudimo:

  • plaćene dodatke za rad noću, nedjeljom i praznikom
  • plaćene troškove javnog prijevoza
  • isplatu božićnice, uskrsnice, regresa
  • bonus za realiziranu preporuku kandidata
  • naknadu za topli obrok
  • Multisport program
  • rad u profesionalnom, ambicioznom timu i poticajnoj radnoj okolini
  • edukaciju, razvoj vještina i mogućnost napredovanja

Svoj životopis možete poslati putem linka za prijavu.

Čekamo Vas!

Vaš Pan pek

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).