Pošalji prijatelju

Autolimar (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

Tim smo koji povezuje strast prema Audi vozilima, njihovom održavanju i ugradnji dodatne opreme. U zajedničkom radu i poslovanju bitna nam je stručnost, predanost, kolegijalnost i želja za usavršavanjem.

Ključne odgovornosti: popravak karoserije na osobnim vozilima u specijaliziranom Audi servisu.

Instagram: https://www.instagram.com/autoexclusive_cro/
Facebook: https://www.facebook.com/autoexclusivezagreb

Kontakt: +385 98 620 229

Opis posla

- popravak vozila po izvidu štete osiguravajućih kuća
- limarski radovi u servisu

Uvjeti

- SSS autolimar
- prednost imaju kandidati s iskustvom rada s Audi vozilima
- organizacijske vještine, odgovornost, pouzdanost, pedantnost i marljivost
- poznavanje osnova rada na računalu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Outlook, Internet

Što nudimo

- stalno radno mjesto u suvremeno uređenom i opremljenom servisu
- kompetitivna primanja i dodatni bonusi u skladu s rezultatima, mogućnost usavršavanja i rad u pozitivnom i poticajnom okruženju
- božićnica i uskrsnica
- kolektivni godišnji odmor (ljeti 3 tjedna i za Božić 2 tjedna)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).