Pošalji prijatelju

Građevinski strojar u poslovima niskogradnje (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

  • Vrančić, obrt za građevinarstvo i prijevoz
  • Adresa: Plešivička ulica 2, 10431 Sveta Nedelja

VRANČIĆ, obrt za građevinarstvo i prijevoz, vlasnici Kristijan Vrančić i Tomislav Vrančić, datum početka obavljanja obrta 30.04.1985. godine.

Opis posla

Poslovi na radovima u niskogradnji na području Grada Svete Nedelje i okolice.

Traže se 3 izvršitelja (m/ž).

Uvjeti

Iskustvo u poslovima niskogradnje.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 318 365

Stručna sprema:

Polukvalificirani, Kvalificirani

Potrebne godine iskustva:

3-5

Što nudimo

- mogućnost povećanja plaće prema sposobnostima i zalaganju na radu
- mogućnost smještaja te stručnog osposobljavanja
- plaća KV strojara počinje od 7,0 EUR po satu naviše
- nagrade i božićnice

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).