Pošalji prijatelju

Asfalter (m/ž)

Sveta Nedelja i okolica

Rok prijave:

  • Vrančić, obrt za građevinarstvo i prijevoz
  • Adresa: Plešivička ulica 2, 10431 Sveta Nedelja

VRANČIĆ, obrt za građevinarstvo i prijevoz, vlasnici Kristijan Vrančić i Tomislav Vrančić, datum početka obavljanja obrta 30.04.1985. godine.

Opis posla

Poslovi na asfalterskim radovima (rad na grtlalici, visinama, vibro ploči ...) na području Grada Svete Nedelje i okolice.

Traže se 5 izvršitelja (m/ž).

Uvjeti

Iskustvo na asfaletrskim radovima.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 9477 210

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Polukvalificirani, Kvalificirani

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Srpski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- mogućnost povećanja plaće prema sposobnostima i zalaganju na radu
- nagrade i božićnice
- mogućnost smještaja te stručnog osposobljavanja
- plaća asfaltera počinje od 7,0 € po satu na više

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).