Pošalji prijatelju

Inženjer građevine sa položenim stručnim ispitom (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • IATAM GRADNJA d.o.o. za građenje, trgovinu i usluge

Građevinska firma sa dugogodišnjim iskustvom. Izvodimo sve vrste građevinskih radova po sistemu „Ključ u ruke.“

Opis posla

- organizacija, upravljanje i nadzor iz područja građevinskih radova
- izrada i vođenje gradilišne dokumentacije

Uvjeti

- potreban stručni ispit iz područja graditeljstva

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 195 9297

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:

3-5

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).