Pošalji prijatelju

Inženjer gradilišta građevinske struke (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Traže se:

Inženjer (m/ž) gradilišta s iskustvom od minimalno 2 (dvije) godine.

Uvjeti

- stručna sprema: VŠS/VSS građevinskog usmjerenja
- položen stručni ispit
- minimalno 2 (dvije) godine radnog iskustva na navedenom radnom mjestu
- sposobnost organizacije, samostalnog odlučivanja i vođenja svih faza izvedbe radova na gradilištu
- poznavanje rada na računalu (Office, Outlook, AutoCad)
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost za rad na terenu
- pouzdanost, kolegijalnost i fleksibilnost u radu s drugima

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Outlook, AutoCAD, MS Office

Što nudimo

- vrsta zaposlenja: rad na neodređeno uz uvjet zadovoljenja u probnom roku od 3 (tri) mjeseca
- poticajna primanja koja odgovaraju značaju radnog mjesta
- službeno vozilo, laptop i mobitel
- rad u organiziranom, stabilnom i motivirajućem okruženju
- mogućnost napredovanja u struci

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).