Pošalji prijatelju

Web Administrator (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka DDL Zagreb d.o.o. je veleprodaja veterinarsko-medicinskih proizvoda, hrane, opreme te proizvoda za njegu i dodataka prehrani za kućne ljubimce. Svojom dugogodišnjom tradicijom DDL Zagreb postao je vodeća tvrtka na polju visokovrijednih i kvalitetnih proizvoda za male životinje koja svoje poslovanje temelji na izvrsnosti u pružanju usluga i stručnom savjetovanju.

Za više informacija posjetite našu web stranicu.

Opis posla

- prilagodba sadržaja i administracija web stranica (B2B i B2C)
- unos proizvoda kroz ERP sustav koji uključuje specifikacije proizvoda te daljnje opremanje kroz CMS sustav (detaljan opis proizvoda te obrada fotografija)
- izrada i izmjena deklaracija za proizvode koji se stavljaju na hrvatsko i slovensko tržište
- praćenje i primjena relevantnih zakonskih i stručnih regulativa i smjernica vezanih uz prodaju proizvoda (hrana i dodaci prehrani, kozmetički proizvodi, veterinarsko-medicinski proizvodi)
- izrada profila i specifikacija proizvoda te ažuriranje specifikacija u internoj bazi podataka
- koordinacija i suradnja s odjelima nabave, logistike i marketinga

Uvjeti

Što očekujemo od Vas?
- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- izvrsno poznavanje rada Microsoft Office programa (naglasak na Excel)
- iskustvo korištenja različitih CMS alata
- iskustvo u radu s ERP sustavom
- iskustvo u administriranju/održavanju web stranica
- iskustvo u radu s alatima za grafičku obradu slika (naglasak na Adobe Photoshop)
- razvijene komunikacijske i organizacijske vještine
- spremnost za učenjem i posvećenost poslu
- sposobnost timskog i individualnog rada
- vještina postavljanja prioriteta i koordinacija zadataka uz održavanje pažnje na više različitih zadataka
- organiziranost i pedantnost

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vještine:

Excel

Što nudimo

- stalni radni odnos uz probni rok

Ukoliko ispunjavate tražene preduvjete, želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje važnost i ulogu potencijala, potiče razvoj, timski rad i visoku angažiranost, postanite član našeg tima!

Ako ste zainteresirani za ovu poziciju, pošaljite svoj CV i motivacijsko putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).