Pošalji prijatelju

Referent u računovodstvu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Poslodavac: Oglas za klijenta

Opis posla

Za naš računovodstveni tim tražimo jednog kolegu na poziciji - referent u računovodstvu (m/ž).

Referent za rad na poslovima:
- plaćanja računa
- knjiženja izvoda
- knjiženja, unos i obrada osnovnih sredstava te njihova kontrola i usklađivanje
- knjiženja nabave klase 6
- suradnje s revizijom
- izvještaji
- kontrole prijenosa prometa prodaje u glavnu knjigu (kartično poslovanje), evidencije i kontrole naplate ( npr; Zaba, PBZ, Diners) knjiženja provizija po karticama i usklađivanje
- praćenja i usklađivanje gotovine
- praćenja sindikalnih kredita
- suradnje s revizijom u dijelu kartičnog poslovanja

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS (prednost ekonomskog ili srodnog smjera)
- relevantno radno iskustvo u računovodstvu
- korištenje MS Office alata
- proaktivnost, samoinicijativnost i usmjerenost na postizanje zadanih ciljeva
- visoka odgovornost i pouzdanost u radu
- pozitivna osobnost, odlične organizacijske vještine, timski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- ugovor na određeno radno vrijeme s mogućnošću na neodređeno
- ugodnu radnu atmosferu
- osiguran parking u sklopu firme
- radno vrijeme od ponedjeljka do petka

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu i želite razvijati svoju profesionalnu karijeru u poticajnoj i profesionalnoj radnoj okolini pošaljite svoju prijavu i CV putem linka.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).