Pošalji prijatelju

Radnik u proizvodnji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • SCOTT BADER d.o.o. za proizvodnju umjetnih smola i kemikalija
  • Adresa: Radnička cesta 173 i, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.scottbader.com

Opis posla

SCOTT BADER d.o.o., dio je Scott Bader grupacije sa sjedištem u Velikoj Britaniji, koja je jedna od vodećih globalnih kompanija u kemijskoj industriji i na svojoj proizvodnoj lokaciji u Zagrebu ovim putem oglašava i iskazuje potrebu za zapošljavanjem radnika na radno mjesto:

Radnik u proizvodnji (m/ž).

Radom na ovome poslu izravno se sudjeluje u šaržnom procesu proizvodnje poliesterskih, vinilesterskih, alkidnih i akrilnih smola u otapalu.

Opis posla:
- šaržiranje tekućih (vaganje, priključivanje crijeva, i sl.) i krutih (vaganje i brojenje, manipulacija, usipavanje) sirovina
- povremeno podizanje tereta (vreće do 25kg) do transportne trake i u reaktore
- pakiranje gotovih proizvoda te punjenje cisterni, kontejnera i bačava
- održavanje čistoće radnih prostora, postrojenja i uređaja s posebnim naglaskom na čišćenje, pranje i uređenost pogona (reaktori, tankovi, cjevovodi, filteri, itd.) te prostora oko pogona
- osiguranje i primjena svih propisa kao i pravila Grupe o zaštiti na radu, zaštiti od požara i zaštiti okoliša

Uvjeti

- KV, SSS
- završena kemijska srednja škola (poželjna, ali nije uvjet)
- sposobnost jasnog i efikasnog usmenog i pismenog komuniciranja na hrvatskom jeziku
- sposobnost odlične suradnje unutar tima
- etičnost i ponašanje u skladu s vrijednostima SCOTT BADER-a i temeljnim poslovnim načelima
- poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- zdravstvena potvrda doktora opće medicine za rad na radnom mjestu sa posebnim uvjetima rada

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme (uz probni rok 6 mjeseci)
- bruto plaća 900 eura mjesečno + topli obrok (100 Eura) i nagrada za radne rezultate (48 Eura) svaki mjesec bez iznimke + 0,5% povećanja bruto plaće za svaku godinu staža prijavljenu u zavodu za mirovinsko = cca 1000 eura neto sa jednim tjednom noćne smjene
- 5 % povećanje bruto plaće nakon probnog roka
- mogućnost napredovanja
- plaćeni prekovremeni 50%
- 60% povećanje sata rada za rad u noćnoj smjeni
- plaćen prijevoz u visini potvrde cijene prijevoznika
- godišnji bonus (prema profitu kompanije)
- kolektivni godišnji odmor (3 tjedna ljeti + 2 tjedna zimi)
- božićnica (min 300 EUR), Uskrsnica (130 EUR)
- sigurnosne uvjete na visokoj razini
- sva sigurnosna oprema osigurana od strane poslodavca koja se izdaje prema potrebi svakog radnog mjesta i zaposlenika
- godišnji sistematski pregled
- zakonski medicinski pregledi za rad na radnom mjestu sa posebnim uvjetima rada
- kalendar sa točnim datumom isplate plaće
- revizija plaće svake godine
- radno vrijeme od ponedjeljka do petka u 3 smjene (tjedna izmjena smjena)
- uplata poslodavca u izabrani treći mirovinski stup
- 24 dana godišnjeg odmora +dani za godine staža, djecu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).