Pošalji prijatelju

Voditelj odjela razvoja, informatike i pripreme rada (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

  • PLASTFORM društvo s ograničenom odgovornošću za preradu plastičnih masa, vanjsku i unutarnju trgovinu i zastupanje stranih tvrtki
  • Adresa: Ivana Granđe 25, 10360 Sesvete
  • Web: http://www.plastform.hr

Tvrtka Plastform d.o.o. osnovana je 1992. godine, a osnovna djelatnost tvrtke je proizvodnja stiropora za toplinsku izolaciju u graditeljstvu te proizvodnja ambalaže od stiropora za primjenu u industriji i poljodjelstvu.

Uz navedene proizvode izrađuju se i razni dekorativni elementi po željama kupaca te granule, krupno i sitno mljeveni stiropor za proizvodnju termo žbuka i lakih betona.

Svi proizvodi za toplinsku i zvučnu izolaciju atestirani su u Hrvatskoj i u Europskoj uniji, te u našem laboratoriju za tvorničku kontrolu kvalitete. U 2005. godini uveden je i sustav upravljanja kvalitetom ISO 9001. U 2006. godini uvedeno je C E označavanje proizvoda.

Sporedna djelatnost tvrtke je prodaja trgovačke robe kao što su XPS, KOMBI ploče, hidroizolacija i osnovni materijali za izradu fasada.

Proizvode prodajemo 85% na domaćem, a 15% na tržištu Europske unije. Uz novo proizvodno postrojenje i 30-godišnje iskustvo uprave i tehničkog osoblja na polju EPS-a, koji su pod nadzorom BVQI, odobrenog sustava za upravljanje kvalitetom, sukladnog normi ISO 9001:2000, možemo vam jamčiti najvišu kvalitetu naših proizvoda i usluga.

Opis posla

- rukovođenje održavanjem proizvodnih pogona tvrtke
- planiranje i organizacija preventivnih popravaka
- defektaža i definiranje načina otklanjanja složenijih kvarova
- rekonstrukcija i nadogradnja stare opreme
- konstruiranje i proračun novih dijelova
- naručivanje novih rezervnih dijelova
- nadzor i organizacija strojarskih radova
- provođenje mjera zaštite na radu

Uvjeti

- diplomirani inženjer strojarstva - magistar, prvostupnik strojarstva
- napredno poznavanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- sveobuhvatnu i sustavna obuku za navedeno radno mjesto
- široko područje rada s mogućnošću profesionalnog i osobnog razvoja
- stabilna, sigurna i stimulativna primanja
- vrlo moderna i ugodna radna okolina
- sigurnost stabilne i inovativne tvrtke s 30 godina iskustva
- petodnevni radni tjedan
- subote, nedjelje i praznici slobodni
- 8 sati rada (plaćeni prekovremeni sati)
- stimulativna mjesečna primanja
- isplata božićnica, uskrsnica, regresa, dara za dijete
- jednokratna potpora za rođenje djeteta
- mjesečna nagrada za dobre poslovne rezultate
- mjesečna naknada za topli obrok
- mjesečna naknada za prijevoz

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).