Pošalji prijatelju

Prvostupnik fizioterapije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

- poslovi fizikalne terapije u kući bolesnika i/ili u stacionarnom smještaju
- provodi fizioterapeutske postupke po utvrđenim programima, pravilima i protokolima u timskom radu
- primjenjuje znanstveno vrednovane metoda i tehnika glede uspješnosti, trajne i sigurne uporabe bazirane na dokazima iz područja fizioterapije
- primjenjuje metode rješavanja problema u provedbi fizioterapeutskih postupaka koje zahtijevaju vještinu analitičko-kritičkog pristupa, stalnu konzultaciju s liječnikom koji vodi i nadzire stanje bolesnika
- surađuje sa svim članovima tima i suradnicima
- vodi točnu, iscrpnu i datiranu medicinsku dokumentaciju sukladno usuglašenim standardima na europskoj razini, kojom se evidentiraju svi provedeni postupci i koja u svakom trenutku može pružiti dostatne podatke o stanju bolesnika u svim fazama fizikalne terapije
- podnosi izvješće o svome radu voditelju fizikalne terapije na terenu i ostalim nadređenim osobama po potrebi
- za potrebe organizacije rada i efikasnijeg funkcioniranja Ustanove ravnateljica može donijeti odluku o imenovanju voditelja stručnog područnog tima

Uvjeti

- VŠS/VSS
- obavezno odobrenje za samostalni rad
- potrebna zvanja: fizioterapija

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- neto plaća 1.200,00 €
- motivirajuće nagrade
- radno vrijeme: puno radno vrijeme
- poslodavac sufinancira najam stana po dogovoru
- mogućnost stalnog zaposlenja
- stalne edukacije
- mogućnost dodatnog usavršavanja
- naknada za prijevoz: djelomično

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Plaća:

1200 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).