Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik (m/ž)

Zagreb, Velika Gorica, Zadar, Rijeka, Split, Slavonski Brod, Samobor, Crikvenica, Pula, Zaprešić, Našice, Pazin, Omiš, Bjelovar, Daruvar, Virovitica, Sisak, Makarska, Koprivnica, Krapina

Rok prijave:

  • STAKLO DOM GRUPA d.o.o. za proizvodnju i trgovinu

Opis posla

Traži se prodajni predstavnik (m/ž) za prodaju PVC i ALU stolarije.

Uvjeti

- traže se odgovorne, komunikativne i marljive osobe, spremne na učenje
- razvijene prezentacijske i prodajne vještine
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- korištenje službenog prijenosnog računala, službenog mobitela i službenog automobila
- predviđena plaća za Zagreb (+ okolicu) i Split je 2.200,00 eura, a za ostala mjesta rada je 2.000,00 eura

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 2000 do 2200 eur

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).