Pošalji prijatelju

Pomoćni skladištar (m/ž)

Donja Zelina

Rok prijave:

Forest Agram d.o.o. je tvrtka specijalizirana za veleprodaju okova i ostalog materijala koji se koristi u proizvodnji namještaja.

Opis posla

Zbog povećanja obima posla pozivamo Vas da se pridružite našem uspješnom timu kao:

Pomoćni skladištar (m/ž).

Odgovornosti:
- zaprimanje robe
- slaganje robe na police
- priprema i otprema robe prema narudžbama

Uvjeti

Poželjna znanja i kvalifikacije:
- SSS
- poznavanje rada na računalu
- komunikativnost, samostalnostu radu, visoka motiviranost, orijentiranost postizanju ciljeva
- vozačka dozvola B kategorije
- poželjno poznavanje okova za namještaj

Što nudimo

Pogodnosti:
- rad u međunarodnom okruženju
- timski rad
- radno vrijeme ponedjeljak - petak od 07:30 do 15:30 sati
- ne radi se u smjenama
- ne radi se subotom i nedjeljom
- organiziran prijevoz iz Sesveta
- rad na neodređeno vrijeme, nakon probnog roka
- ukupna primanja 1000€ neto

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

1000 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).