Operater za rad na strojevima za tisak velikog formata (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tiskara Grafing jedna je od vodećih tiskarskih tvrtki u Hrvatskoj s vrijednim iskustvom od 30 godina.

Visokotehnološki proizvodni pogon čini zaokruženu tehnološku cjelinu s više od 50 zaposlenih, koja omogućuje realizaciju ukupnog procesa za proizvodnju ambalaže i ostalih tiskanih proizvoda. Trud koji su klijenti prepoznali i nagradili svojim povjerenjem te stalno unapređivanje djelatnika, opreme i tehnoloških procesa osnova su za daljnje postizanje izvrsnih poslovnih rezultata i kontinuirani rast.

Uz ulaganje u znanje i tehnologiju posebnu pozornost dajemo zaštiti okoliša odnosno okružja u kojem živimo i radimo. Zato primjenjujemo čiste tehnologije kako bi utjecaj naših proizvodnih procesa na okoliš sveli na najmanju moguću mjeru. Također, tvrtka Grafing kroz humanitarna sponzorstva i donacije aktivno sudjeluje u poticanju svijesti o važnosti brige za druge. U želji da pomognemo onima kojima je pomoć najpotrebnija, posebnu važnost pridajemo projektima vezanim uz dobrobit djece i mladeži te osobama s posebnim potrebama.

Opis posla

- rad na strojevima za tisak velikih formata
- rad na strojevima za CNC izrezivanje
- kontrola grafičkih priprema i radnih naloga
- kontrola završnog proizvoda
- kontrola stanja materijala i boja

Uvjeti

- odlično poznavanje tehnoloških procesa unutar velike digitalije
- obvezno iskustvo rada na istoj poziciji
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- odgovornost, preciznost, ažurnost

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad
- rad sa najmodernijim aplikacijama i tehnologijama
- rad na izazovnim projektima za vanjska tržišta
- financijske stimulacije i nagrade
- prilika za dodatni profesionalni razvoj

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).