Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • Aestus financijsko savjetovanje d.o.o.
  • Adresa: Milutina Barača 66, 51000 Rijeka
  • Web: http://www.aestus.hr

Aestus računovodstvo u posljednje dvije godine bilježi snažan rast broja klijenata u računovodstvenom servisu te sukladno tome i porast broja računovođa. Kroz svoju uslugu nudimo računovodstvo i financijsko savjetovanje te korištenje aplikacije Parra koja poduzetnicima omogućava pristup podacima u svakom trenutku i unaprjeđenje njihovog poslovanja.

Dio smo Aestus Grupe koja klijentima pomaže ostvariti poslovne ideje kroz redovno savjetovanje, konzalting za kreditna i bespovratna sredstva i druge usluge naših stručnih timova.

Osjećaš da je vrijeme za sljedeći korak u karijeri? Imaš više od 3 godine iskustva, samostalno vodiš klijente i želiš se dalje razvijati u okruženju drugačijem od klasičnog knjigovodstva? Živiš u Rijeci, odgovoran/na si, poštuješ rokove i želiš koristiti tehnologiju kako bi klijentu pružili dodatnu vrijednost?

Opis posla

Koje će biti tvoje obveze?
- knjiženje URA, IRA, izvoda i drugih dokumenata
- obračun plaća
- ažurna obrada poslovnih isprava
- izrada i slanje mjesečnih izvješća i drugih izvještaja po potrebi klijenta
- izrada godišnjeg financijskog izvješća
- savjetovanje klijenata o ostvarenju poslovnih ciljeva
- ostali računovodstveni poslovi po potrebi

Uvjeti

Od kandidata očekujemo da ima minimalno tri godine iskustva u računovodstvenim i knjigovodstvenim poslovima te da samostalno i odgovorno vodi dodijeljene klijente. Iskustvo u izradi godišnjih financijskih izvještaja je obavezno.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- ugovor na neodređeno
- isplata prigodnih nagrada, stimulacije za uspješan rad, putnih troškova, plaćanje vrtića za dijete
- oprema za rad: mobitel, prijenosno računalo
- plaćene edukacije za usavršavanje
- rad u novouređenim prostorima u Rijeci uz prostor za opuštanje i rekreaciju te parkirna mjesta
- mogućnost napredovanja sukladno sposobnostima i preferencijama
- jedinstvenu organizacijsku kulturu – znamo da sve moderne tvrtke ovo pišu u oglasima, ali ozbiljno radimo na komunikaciji i zadovoljstvu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).