Pošalji prijatelju

Referent prodaje (m/ž)

Karlovac

Rok prijave:

  • CHELICHANA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge

Opis posla

Komunikacija s kupcima, izdavanje ponuda i praćenje prodajnog procesa.

Uvjeti

- osnove korištenja računala u Windows okruženju
- rad sa računalnom kasom-računalna baza
- upravljanje projektom

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili osobnim dolaskom.

Kontakt podaci

Adresa:

Kaštel 49, 47000 Karlovac

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Karlovačka

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).