Pošalji prijatelju

Skladištar - dostavljač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • CELJSKE MESNINE Z'DEŽELE d.o.o. za trgovinu i usluge

Opis posla

- rad u skladištu suhomesnatih proizvoda i svježeg mesa, te dostave proizvoda kupcima
- poslovi zaprimanja robe, komisioniranje robe, izdavanje popratne dokumentacije
- po potrebi dostava robe teretnim vozilom B kategorije
- održavanje urednosti i čistoće skladišta ili dostavnog vozila

Uvjeti

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 95 200 1960

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad u prvoj smjeni
- vikendom se ne radi
- bruto plaća 1200 eura
- dodatno plaćen prijevoz i maksimalan iznos za topli obrok
- posebno plaćen noćni rad, posebno plaćeni prekovremeni rad te posebno plaćene dnevnice ukoliko se ostvari pravo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).