Pošalji prijatelju

Glavni računovođa / knjigovođa (m/ž)

Rakitje

Rok prijave:

Opis posla

Unapređenjem poslovanja i procesa unutar odjela računovodstva, tražimo glavnog računovođu/knjigovođu koji će biti odgovoran za osiguravanje usklađenosti s propisima i standardima, koji će imati vještine u vođenju tima te izvrsno poznavanje računovodstvenih propisa i poreza.

Opis posla:
- nadzor i samostalno upravljanje općim računovodstvenim funkcijama (obveze prema dobavljačima, potraživanja, glavna knjiga, financijsko i robno knjigovodstvo) te organizacija i upravljanje procesima rada
- kontrola ažurnosti i urednosti financijskog i robnog knjigovodstva
- praćenje zakonskih propisa i usklađenosti poslovanja s propisima
- otvaranje i kontrola obračunskih razdoblja, postavke sheme knjiženja te klasificiranje unutar ERP sustava
- pripremanje PDV obrazaca i kontrola PDV-a
- izrada financijskih, poreznih i statističkih izvješća (mjesečnih i godišnjih), te izvješća tijekom godine i na razini godine
- praćenje zakonske regulative i primjene u poslovanju (računovodstveni i porezni propisi)
- administriranje EU projekata
- priprema dokumentacije za banke, leasinge i slično
- bilančna knjiženja vezana na statusne promjene, udjele, provedba ugovorne dokumentacije
- suradnja sa eksternom revizijom društva
- izrada završnog računa
- organizacija rada odjela koji se odnosi na sve računovodstvene funkcije i poslove
- drugi zadaci iz djelokruga rada prema uputi nadređenog
- priprema ugovora o radu, aneksa ugovora te dokumentacija vezana za zaposlenike

Uvjeti

- napredno poznavanje Microsoft Excela i MS Office
- velika pozornost posvećena detaljima i točnosti
- sposobnost samostalnog i suradničkog rada u timskom okruženju
- jake organizacijske vještine
- neovisnost i produktivnost u radu i rješavanju problema
- iskustvo rada u ERP sustavu, prednost GoSoft

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Microsoft Office 365

Što nudimo

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme, uz probni rok od 6 mjeseci
- rad u pozitivnom, stimulativnom okruženju
- radno vrijeme od 07:00-15:00 sati

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).