Pošalji prijatelju

Arhitekt - projektant (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Adriatic ESCO d.o.o. je tvrtka specijalizirana za stručni nazdor, projektiranje i vođenje gradilišta. U svom portfelju klijenata surađujemo s različitim privatnim i poslovnim subjektima na različitim vrstama građevinskih projekata.

Opis posla

Glavne odgovornosti uključuju izradu arhitektonskih nacrta, sudjelovanje u sastancima s klijentima, suradnju s inženjerima i ostalim stručnjacima te osiguravanje da se projekti realiziraju u skladu s postavljenim rokovima.

Uvjeti

Tražimo kreativnog i stručnog arhitekta koji će se pridružiti našem timu. Osoba koju tražimo treba imati strast prema arhitekturi i sposobnost da pretoči klijentske vizije u funkcionalne i estetski privlačne dizajne.

Idealan kandidat ima želju osobnog razvoja u BIM-u

Stručna sprema:

Viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, AutoCAD

Što nudimo

- rad u pozitivnom okruženju i stručnu podršku u radu
- zaposlenje na neodređeno vrijeme
- edukacija i stručno usavršavanje
- konkurentnu plaću i mogućnosti napredovanja
- putne troškove

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1000 do 1500 eur

Ostale informacije

Kategorije:

Arhitektura

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 979,30 EUR (7.378,50 kuna).