Pošalji prijatelju

Referent financijskog računovodstva (m/ž)

Donji Miholjac

Rok prijave:

ENNA FRUIT je vodeća tvrtka za organizaciju proizvodnje, otkup, distribuciju i preradu voća i povrća na području Hrvatske i regije.

Naša osnovna djelatnost je organizacija proizvodnje voća i povrća kroz kooperantske odnose s ciljem povezivanja primarne poljoprivredne proizvodnje i tržišta. Svojim kupcima osiguravamo kontinuiranu opskrbu svježim voćem i povrćem iz Hrvatske i svijeta. Tržištu nudimo kvalitetu i kontinuitet isporuke. Kooperantima osiguravamo sve preduvjete za kvalitetnu proizvodnju. Pouzdan smo i poželjan partner svojim kupcima i dobavljačima, a zaposlenicima nudimo priliku za napredovanje kroz rad u poticajnom okruženju. Politika zapošljavanja i odnosa prema zaposlenicima u našoj kompaniji počiva na principima izgradnje kvalitetnih timskih odnosa, ali i poticanja individualnih kvaliteta i kreativnosti zaposlenika.

Dio smo uspješne grupacije ENERGIA NATURALIS, jedne od najbrže rastućih kompanija u Hrvatskoj koja svojim inovativnim idejama teži biti generator znanja i razvoja u cijeloj regiji.

Opis posla

- kontrolira, obrađuje i knjiži sve ulazne i izlazne račune
- uvodi sve ulazne račune u Knjigu ulazne pošte u računovodstveno-informacijskom sustavu (Jupiter)
- knjiži terećenja i odobrenja za sve centre Društva
- izrađuje i knjiži putne naloge
- knjiži sve druge dokumente vezane uz poslovanje Društva
- obračunava i knjiži amortizaciju osnovnih sredstava i sitni inventar
- obračunava redovne i zatezne kamate
- obračunava tečajne razlike po deviznim stavkama
- usklađuje međusobna stanja s kupcima i dobavljačima
- obavlja poslove platnog prometa
- prema potrebi ili nalogu nadređenih komunicira s bankama, poreznom upravom i ostalim financijskim institucijama
- izrađuje ili sudjeluje u izradi izvještaja za upravu ili državne i financijske institucije

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS ekonomskog smjera
- osnovno znanje rada na računalu (MS Office); (s naglaskom na excel)
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- radno iskustvo: poželjno, nije uvjet

Što očekujemo:
- proaktivnost
- sistematičnost u radu
- spremnost na učenje i kontinuirani razvoj
- spremnost na timski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- dinamično radno okruženje
- profesionalnu radnu okolinu
- edukacije i razvoj vještina

Napomena: životopis je potrebno poslati putem linka za prijavu.

Prijava se neće razmatrati bez priloženog životopisa i bez navođenja radnog mjesta za koje se kandidat prijavljuje.

Podnošenjem prijave na natječaj kandidat daje izričitu privolu društvu da može prikupljati i obrađivati osobne podatke kandidata iz natječajne dokumentacije u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe (EU) 2016/679 o zaštiti osobnih podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (‘’Narodne novine’’ broj 42/18).

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).