Pošalji prijatelju

Inženjer građevinarstva (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Adriatic ESCO d.o.o. je tvrtka specijalizirana za stručni nazdor, projektiranje i vođenje gradilišta. U svom portfelju klijenata surađujemo s različitim privatnim i poslovnim subjektima na različitim vrstama građevinskih projekata.

Opis posla

Tražimo osobu za poslove vođenja gradilišta i suradnika voditelju projekta na projekima visokogradnje i izgradnje ultra brzih punionica za električna vozila diljem Hrvatske.

Od kandidata se očekuje:
- samostalno vođenje gradilišta
- stručni i financijski nadzor izvođenja radova
- praćenje i kontrola izvođenja radova
- rad u pripremi izvođenja radova (pregled projektne dokumentacije, izrada izvedbenih nacrta i detalja i dr.)

Uvjeti

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1-3

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

AutoCAD, MS Office

Što nudimo

- sve potrebno za obavljanje posla ( vozilo 0-24)
- stimulativna primanja
- dinamično radno okruženje s mogućnostima za osobni i profesionalni razvoj
- priliku za sudjelovanje u projektima različitih veličina i složenosti

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).