Pošalji prijatelju

Sales representative (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka Pharmacol d.o.o. bavi se promocijom, skladištenjem i distribucijom lijekova, medicinskih i kozmetičkih proizvoda te antiseptika/dezinficijenasa. Pouzdan je i dugogodišnji partner bolnicama i zdravstvenim ustanovama.

Kvaliteta proizvoda i usluga koje nudimo naše su najveće vrijednosti na kojima gradimo konkurentnost te konstantno unaprjeđujemo našu učinkovitost i prepoznatljivost.

Naš tim se sastoji od visoko educiranih profesionalaca koji svojim zajedničkim iskustvom i znanjem pridonose razvoju i poslovanju tvrtke.

Opis posla

Zbog širenja poslovanja tražimo motivirane i odgovorne osobe za poziciju Sales representative (m/ž).

Opis posla:
- obilazak, promocija i prodaja proizvoda u bolnicama i ostalim zdravstvenim institucijama te održavanje odnosa s kupcima
- naglasak na programima za dezinfekciju, higijenu i njegu u zdravstvu
- proširivanje mreže kupaca
- edukacija medicinskog osoblja o novim proizvodima
- organizacija i sudjelovanje na stručnim skupovima, kongresima i sličnim događanjima
- redovno izvještavanje o aktivnostima i situaciji na terenu
- mjesečno i kvartalno izvještavanje o ostvarenju rezultata prodaje
- analiza i praćenje tržišta
- ostali poslovi prema nalogu Voditelja prodaje

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS biomedicinske struke (medicinska sestra/medicinski tehničar, dipl.sanit.ing., dr.vet.med., mr.pharm., laboratorijski ing., farmaceutski tehničar itd.)
- relevantno iskustvo na sličnim poslovima u prodaji, poželjno minimalno 2 godine
- aktivno korištenje MS Officea
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- aktivni vozač

Profil kandidata:
- posjedujete odlične komunikacijske i pregovaračke vještine
- proaktivna ste i odgovorna osoba
- samostalni ste u izvršavanju svojih radnih zadataka, ali ste i timski igrač
- imate izrazite organizacijske sposobnosti
- spremni ste na česta putovanja
- želja za konstantnom edukacijom i novim znanjima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, MS Office

Što nudimo

- izazovno radno mjesto idealno za daljnji razvoj karijere
- rad u zdravoj i stimulativnoj radnoj sredini
- priliku za edukaciju i dodatno usavršavanje
- kvartalne i godišnje prigodne nagrade sukladno ostvarenim osobnim rezultatima

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).