Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ZAGREB CITY HOTELS d.o.o. (Hilton Hoteli Zagreb)
  • Adresa: Ulica grada Vukovara 269a, 10000 Zagreb

Opis posla

Traži se:

Konobar (m/ž) - restoran, room service, bar.

Opis poslova:
- posluživanje tijekom doručka
- servis u restoranu - A la Carte i Buffet koncept
- posluživanje narudžbi u gostinjske sobe
- posluživanje hrane i pića na baru i banketima

Mjesto rada: Hilton hoteli Zagreb.

Uvjeti

- najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (hoteli i restorani)
- engleski jezik: tečno u govoru i pismu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

- mogućnost za profesionalni razvoj, napredovanje u području hotelijerstva i ugostiteljstva
- posao u inovativnom i poticajnom okruženju
- stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
- rad u ambicioznom timu profesionalaca
- okruženje koje poštuje najviše standarde hotelijerstva
- zaposlenje uz probni rad, puno radno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja
- pozitivna kultura radnog mjesta
- dva slobodna dana u tjednu
- besplatan obrok tijekom smjene
- osigurane uniforme, osigurano pranje i peglanje uniformi
- naknada za prijevoz
- popust na Multisport karticu
- kao član tima imate mogućnost putovanja i rezervacije Hilton hotela diljem svijeta po pristupačnim cijenama

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).