Pošalji prijatelju

Recepcionar (m/ž)

Pag

Rok prijave:

  • Kruc d.o.o. za turizam, ugostiteljstvo i turistička agencija

Opis posla

Hotel Plaža traži entuzijastične i gostoljubive osobe za sezonski posao recepcionera.

Opis posla:
- pružanje vrhunske usluge gostima prilikom dolaska, odlaska i tijekom boravka
- obrada rezervacija, check-in i check-out gostiju
- pružanje informacija o hotelu, uslugama i atrakcijama u okolici
- rješavanje gostovih upita, prigovora i zahtjeva
- suradnja s ostalim odjelima hotela radi osiguranja kvalitetne usluge

Uvjeti

Potrebne vještine:
- poznavanje engleskog jezika (obavezno)
- dodatno poznavanje talijanskog ili njemačkog jezika (poželjno)
- minimalno 2 godine iskustva na sličnim poslovima

Ako ste komunikativni, organizirani i spremni pružiti izvanredno iskustvo našim gostima, pridružite se našem timu i postanite dio naše obitelji u Hotelu Plaža!

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Što nudimo

- organiziran smještaj za zaposlene
- hrana osigurana za vrijeme radnog vremena
- iskustvo rada u ugostiteljskom sektoru
- prilika za osobni i profesionalni razvoj

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).