Pošalji prijatelju

Nadzornik tjelesne zaštite (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • SOKOL d.o.o. za usluge zaštite osoba i imovine
  • Adresa: Trg Republike Hrvatske 8/2, 10 000 Zagreb

Opis posla

- poslovi nadzora unutar podružnice Rijeka

Uvjeti

- obavezna licenca za zaštitara
- odgovarajuća zdravstvena sposobnost
- rad na računalu
- vozačka dozvola B kategorije
- rad u smjenama 12/24 12/48

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 51 335 771

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- redovita mjesečna primanja u iznosu od 1000 €
- stimulacije u skladu sa znanjem i predanim radom

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1000 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).