Pošalji prijatelju

Zaštitar - pratitelj (m/ž)

Zagreb, Rijeka, Pula

Rok prijave:

  • SOKOL d.o.o. za usluge zaštite osoba i imovine
  • Adresa: Trg Republike Hrvatske 8/2, 10 000 Zagreb
  • Telefon: Zagreb: +385 1 489 6419; +385 99 435 8688 / Rijeka: +385 51 335 771; +385 98 454 080

Opis posla

Tražimo izvršitelje (m/ž) za obavljanje poslova zaštitara - pratitelja (m/ž):
- više izvršitelja za rad na području Zagreba
- više izvršitelja za rad na području Rijeke
- više izvršitelja za rad na području Pule

Uvjeti

- SSS
- zaštitarska licenca je obavezna
- osoba ne smije biti kažnjavana niti se protiv iste smije voditi kazneni ili prekršajni postupak s elementima nasilja
- posebna zdravstvena sposobnost
- vozačka dozvola B kategorije je poželjna

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- mogućnost napredovanja
- naknada prijevoza
- redovita primanja
- stimulativna primanja (stimulacija)

Cijenjene kandidate molimo da se na oglas prijave putem linka za prijavu.

Za dodatne informacije obratite se telefonski u vremenu od 09:00 do 16:00 sati.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).