Pošalji prijatelju

Zaštitar - čuvar (m/ž)

Zagreb, Split, Rijeka, Pula, Dugo Selo, Sisak, Glina, Križevci, Vrbovec, Ivanić-Grad, Brckovljani, Dugo Selo, Sesvetski Kraljevec

Rok prijave:

  • SOKOL d.o.o. za usluge zaštite osoba i imovine
  • Adresa: Trg Republike Hrvatske 8/2, 10 000 Zagreb
  • Telefon: +385 1 4896 419; +385 99 435 8688

Opis posla

Tražimo više izvršitelja (m/ž) za obavljanje poslova zaštitara - čuvara (m/ž) za rad na području sljedećih gradova:
- Zagreb
- Split
- Rijeka
- Pula
- Dugo Selo
- Sisak
- Glina
- Križevci
- Vrbovec
- Ivanić-Grad
- Brckovljani
- Dugo Selo
- Sesvetski Kraljevec

Uvjeti

- završena osnovna ili srednja škola
- prema novim propisima, možemo zaposliti i kandidate s završenom osnovnom školom
- zaštitarska licenca poželjna, ali nije uvjet (ukoliko kandidat ne posjeduje dopuštenje za obavljanje poslova zaštitara, troškove edukacije snosi poslodavac)
- osoba ne smije biti kažnjavana niti se protiv iste smije voditi kazneni ili prekršajni postupak s elementima nasilja
- opća i posebna zdravstvena sposobnost

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- poslodavac prema dogovoru pokriva troškove obuke (poslodavac u potpunosti snosi troškove licenciranja)
- raspored na radno mjesto dodjeljuje se što bliže mjestu stanovanja
- mogućnost napredovanja
- naknada prijevoza
- redovita primanja
- stimulativna primanja (stimulacija)

Cijenjene kandidate molimo da se na oglas prijave putem linka za prijavu.

Za dodatne informacije obratite se telefonski u vremenu od 09:00 do 16:00 sati.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).