Pošalji prijatelju

Elektromehaničar (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

PIK d.d. Rijeka, Prehrambeno industrijski kombinat d.d. Rijeka danas je moderna tvrtka s dugogodišnjom tradicijom, koja proizvodi kvalitetne prehrambene proizvode prema visokim standardima.

U želji da udovoljimo zahtjevima kvalitete i raznovrsnosti ukusa, kontinuirano ulažemo u usavršavanje tehnike i tehnologije, kao i usavršavanje stručnih kadrova.

Opis posla

- obavlja tekuće i preventivno održavanje elektromehaničkih postrojenja i uređaja u pogonu
- vrši kontrolu, pravovremenu izmjenu dijelova te vodi dnevnik rada i evidenciju utrošenog materijala
- održavanje i manji popravak strojeva u proizvodnim pogonima
- nadzor ispravnosti, funkcionalnosti i redovna kontrola objekta i strojeva
- vođenje popratne administracije
- suradnja s drugim odjelima

Uvjeti

- SSS tehničkog/elektro/strojarskog usmjerenja
- iskustvo rada na sličnim poslovima
- znanje rada na računalu
- preciznost i odgovornost u radu
- sposobnost rješavanja tehničkih problema

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

PIK d.d. Rijeka, Krešimirova 26, 51000 Rijeka

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- poticajna radna okolina, atraktivna i stabilna primanja
- dodatna nagrada za ostvarenje ciljeva na mjesečnoj bazi
- mogućnost edukacije napredovanja i povećanja primanja ovisno o trudu i ambicijama
- sigurna i redovita primanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).