Pošalji prijatelju

Grafički dizajner (m/ž)

Zagreb ili rad od kuće

Rok prijave:

  • Bidermajer d.o.o.
  • Adresa: Hrgovići 55, 10000 Zagreb

Opis posla

Trenutno tražimo talentiranog grafičkog dizajnera koji će postati ključni član našeg tima za kreiranje vizuala i videa za našu Instagram stranicu.

Obaveze:
- kreiranje originalnih i atraktivnih vizuala za objave na instagramu
- razvoj kreativnih koncepta za vizualno predstavljanje naših proizvoda/usluga
- izrada kratkih video sadržaja prilagođenih za Instagram format
- suradnja s timom marketinga kako bi se osigurala dosljednost u brandu i vizualnom identitetu

Uvjeti

- iskustvo u radu s alatima za dizajn poput Adobe Photoshop, Illustrator i Premiere Pro
- poznavanje trendova na Instagramu i mogućnost prilagodbe sadržaja prema istima
- kreativnost i sposobnost generiranja originalnih ideja

Potrebne godine iskustva:

1-3

Vještine:

Adobe Illustrator, Adobe Photoshop

Što nudimo

- fleksibilno radno vrijeme i mogućnost rada na daljinu
- sudjelovanje u kreiranju vizualnog identiteta rastuće kompanije

Vrsta zaposlenja:

Honorarno

Rad od kuće:

U potpunosti

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).