Pošalji prijatelju

Komercijalist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka Žepoh d.o.o. bavi se veleprodajom i maloprodajom opreme za grijanje, hlađenje, vodu i obnovljive izvore. Žepoh d.o.o. zapošljava 80 djelatnika, a osim poslovnice i centralnog skladišta u Zagrebu tvrtka Žepoh d.o.o. ima poslovnice u Osijeku, Zadru, Splitu i Rijeci.

Opis posla

Tražimo komercijalista (m/ž) u poslovnici u Zagrebu (Horvatova 80, Zagreb) - više izvršitelja.

Odgovornosti:
- održavanje i unapređivanje odnosa s postojećim i potencijalnim kupcima
- ugovaranje uvjeta poslovanja
- izrada ponuda
- tehnička podrška za robu iz prodajnog asortimana
- nabava robe
- komunikacija s klijentima i praćenje stanja na određenom području
- vođenje brige o naplati potraživanja
- ostvarivanje prodajnih ciljeva

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS tehničkog ili trgovačkog smjera
- prednost iskustvo u prodaji i nabavi na istim ili sličnim poslovima (oprema za grijanje, vodu, hlađenje)
- razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
- organiziranost i samostalnost pri obavljanju zadataka

Molbe i životopise molimo poslati putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).