Pošalji prijatelju

Trgovac / prodavač (m/ž)

Viškovo

Rok prijave:

  • PEZIĆ d.o.o.
  • Adresa: Viškovo 91, 51216 Viškovo

Pezić d.o.o. dugogodišnja je tvrtka specijalizirana za maloprodaju i veleprodaju metalne galanterije te svega potrebnog za gradnju, stanovanje i vrtne radove. Prepoznatljivi smo po širokom asortimanu robe te veliku pažnju pridajemo kvaliteti iste. U nastojanju da zadovoljimo potrebe naših kupaca uvijek se trudimo pratiti trendove u potražnji kao i zajednički sa svojim djelatnicima pružiti stručne savjete pri kupovini.

Opis posla

- zaprimanje, stavljanje robe u prodaju te sama prodaja
- briga o urednosti poslovnog prostora

Tražimo više djelatnika za radno mjesto trgovca.

Uvjeti

Što očekujemo:
- profesionalni pristup prema radnim zadacima
- samostalan rad na poslovima prodaje i naplate
- spremnost na daljnja usavršavanja za robu i usluge iz prodajnog asortimana tvrtke

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 426 347

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- svaka druga subota slobodna i nedjelja neradna
- korištenje godišnjeg odmora ljeti

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Primorsko-goranska

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).