Pošalji prijatelju

Inženjer građevine (m/ž)

Čakovec, Varaždin, Koprivnica, Zagreb

Rok prijave:

Područja poslovanja:
- radovi u graditeljstvu - visokogradnja
- rad s kooperantima
- rad na području RH

Opis posla

- obrada zaprimljenih ponuda, kontroliranje količina iz projekta i troškovnika
- izrada narudžbe materijala i ostalih resursa
- organizacija i vođenje procesa na gradilištu (rukovođenje i nadzor radnika, nadziranje kvalitete i količine izvršenog posla)
- dostavljanje i izrada izvještaja o izvršenim dijelovima radova te njihovih troškova, praćenje financijskih rezultata gradilišta
- komunikacija sa svim sudionicima procesa građenja
- obračun izmjerenih radova sa svim izmjerama na gradilištu, izrada građevinskog dnevnika i knjige
- vođenje sve potrebne gradilišne dokumentacije
- rad u uredu i na gradilištu
- koordinacija s projektantom, nadzorom, te investitorom
- briga i kontrola kvalitete izvedenih radova, briga o održavanju ugovorenih rokova i uvjeta
- obračun radova po mjesečnim situacijama / računima; ulazne situacije od kooperanata i partnera; izlazne situacije prema investitoru
- izrada / razrada upita građevinsko - obrtničkih radova; slanje upita dobavljačima / partnerima; kontrola i evaluacija ponuda - slanje Investitorima

Uvjeti

Stručna sprema:

Visokokvalificirani, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Hrvatski (razina govora - materinji jezik, razina pisma - materinji jezik)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Internet, AutoCAD, MS Office

Što nudimo

- zaposlenje u stalni radni odnos (uz probni rad)
- službeni mobitel i laptop
- službeno vozilo
- pokriveni troškovi goriva
- stimulativna primanja
- mogućnost napredovanja i usavršavanja
- rad u mladoj i proaktivnoj ekipi

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 2500 eur

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).