Pošalji prijatelju

Booker u turističkoj agenciji (m/ž)

Split

Rok prijave:

Opis posla

Ugledna putnička agencija s preko 30 godina rada u turizmu traži 2 cjelogodišnja djelatnika (m/ž) za rad u agenciji.

Opis posla:
- svakodnevna komunikacija s gostima,ponuda i booking jednodnevnih i višednevnih izleta, krstarenja, transfera, rent a cara i smještaja
- oglašavanje agencijske ponude na webu i platformama za prodaju izleta
- pedantno vođenje naplate i fiskalizacije u suradnji s knjigivodstvom poduzeća

Uvjeti

Osoba mora imati iskustvo rada u prodaji izleta i turističkih aranžmana.

Kandidat mora vrsno govoriti i pisati minimalno engleski, poznavati osnove web prodaje i marketinga preko različitih platformi za online booking te biti komunikativan i motivirajuć prodavač.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, MBA, Magisterij, Doktorat

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point

Što nudimo

- fiksna plaća + naknada za svaki prodani izlet

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).