Pošalji prijatelju

Pomoćni ugostiteljski radnik (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

SNF Adria d.o.o. je tvrtka iza poznatog brenda Surf’N’Fries. Surf’N’Fries je globalna franšiza osnovana 2009. godine. Surf'n'Fries nudi visokokvalitetne fast food proizvode s fokusom na pržene krumpiriće sa raznovrsnim umacima i dodacima.

Naš novi brend je Pockets burgers, a nudimo fast food proizvode s fokusom na smash burgere s dodacima. Djelujemo u objektu na lokaciji u centru Rijeke.

Opis posla

Posao se sastoji od rada na grillu i fritezi, pripremanja hrane, posluživanja gostiju i naplate.

Uvjeti

Ako ste entuzijastični, komunikativni i spremni raditi u brzoj i dinamičnoj okolini, Pockets burgers je pravo mjesto za vas! Nema potrebe za prethodnim iskustvom u prehrambenoj industriji, jer ćemo vam pružiti obuku i podršku kako biste postali uspješan član našeg tima.

Prednost je znanje stranog jezika te iskustvo u industriji hrane i pića.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 337 7307

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- naknada za prijevoz
- 1 topli obrok
- slobodne nedjelje
- mogućnost napredovanja

Naši zaposlenici su zaposleni na puno radno vrijeme, a radi se u dvije smjene.

Nudimo pozitivnu i ugodnu radnu atmosferu te promičemo timski duh i suradnju. Otvoreni smo za nove ideje i uvijek težimo kontinuiranom rastu i poboljšanju. Ovdje ćete imati priliku naučiti nove vještine i razviti se u dinamičnom okruženju.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).