Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Zagreb, Zadar, Split

Rok prijave:

Submarine je jedini hrvatski brand burger restorana koje je uvršten na popis najboljih 50 burgera u svijetu, jedina netehnološka kompanija iz jugoistočne Europe na popisu 1000 najbrže rastućih tvrtki u Europi, a posebno smo ponosni na brojku od 1.300 000 gostiju godišnje te na preko 200 članova tima koji svaki dan raste.

Opis posla

Cilj nam je poslužiti vrhunsku hranu od najkvalitetnijih lokalnih namirnica, pritom se što više zabavljati, upoznati i napredovati. Dobru radnu atmosferu čini dobar tim, zato tražimo pojačanje.

Submarine, domaći lanac burger restorana, traži konobare (m/ž) za rad u restoranima u Zagrebu, Splitu i Zadru.

Uvjeti

- kreativnost, odgovornost i dobra sposobnost planiranja i organizacije
- timski igrač

Tražimo vedru, pozitivnu i motiviranu ekipu koja će pripremiti i poslužiti najukusniji burger u regiji.

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- plaćeni prijevoz
- naknada za topli obrok kao dodatak na neto plaću (66,36 €)
- dodatak na neto plaću unutar godinu dana (od 40,00 do 105,00 €)
- 50% popusta na dnevni obrok
- nagrada za rođendan
- uvećane satnice za rad noću, nedjeljom, blagdanom i prekovremene sate
- stalni radni odnos - mogućnost prijave na neodređeno nakon probnog rada
- mogućnost napredovanja
- ljetni regres, božićnica, poklon za djecu
- korištenje rodiljnog dopusta i za tate
- rad u dinamičnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).